پروتکل CC-Link

CC-Link یک شبکه با سرعت بالا با توانایی کارکرد در حالت کنترل و مانیتورینگ به صورت همزمان می باشد.باتوجه به سرعت ارتباط بالا 10Mbps شبکه CC-Link توانایی ارتباط تا فاصله 100 متر و تعداد 64 ایستگاه را دارا می باشد.علاوه بر سرعت بالا این پروتکل بسیار قابل اطمینان می باشد ، تکیه بر پاسخ های غیر قابل تغییر و پیش بینی شده امکان طراحی یک سیستم کنترل قابل اطمینان و Real-Time را دراختیار طراحان قرار می دهد.استفاده از پروتکل CC-Link  به طور قابل توجهی کابل کشی های کنترلی و قدرت را در خطوط تولید کاهش می دهد. همچنین سبب کاهش هزینه های سیم کشی و نصب، و بهره برداری می شود.

WAGO Automation نمایندگی WAGO در ایران می باشد.

جهت دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بسیاری از سازندگان صنایع اتوماسیون صنعتی پروتکل CC-Link  را در سبد محصولات خود قرار داده اند بنابراین می توان بدون تعویض زیرساخت و یا سربندی ها از یک سازنده به سازنده دیگر سوییچ کرد.فاصله ارتباطی در این پروتکل متناسب با سرعت تا 1.2Km قابل توسعه می باشد.

در مواردی که یکی از ایستگاه های Slave  ارتباط خود را از دست دهد CC-Link اجازه ارتباط به دیگر ایستگاه ها را می دهد و بصورت اتوماتیک بعد از رفع عیب ایستگاه مورد نظر را به سایر شبکه متصل می کند.

WAGO Automation نمایندگی WAGO در ایران می باشد.

جهت دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از این ماژول میتوان بعنوان Remote I/O  جهت  پروتکل CC-Link استفاده کرد ،‌این ماژول ورودی /خروجی های WAGO  را به صورت Slave  به CC-Link  متصل میکند.