کمپانی WAGO از شروع فعالیت تا تبدیل شدن به سر گروه در صنعت

کمپانی  WAGO  در سال 1951 میلادی در شهر  Minden  آلمان تاسیس گردید، امروزه  WAGO  شامل 32 کمپانی در سرتاسر دنیا می باشد.هدف از حضور WAGO  در بازارهای محلی و داشتن تعداد زیادی نماینده در دنیا ،ارایه خدمات با کیفیت  جهانی به مشتریان محلی  می باشد و نزدیک بودن و حمایت مصرف کننده باور همیشگی کمپانی WAGO  می باشد.

نمایش اولین ترمینال الکتریکی با اتصال فنری در نمایشگاه هانوفر آلمان درسال 1951 بیانگر پیشرفتی قابل توجه در صنعت تولید ترمینال ها و اتصالات الکتریکی بود. از سال 1951 تا 1977 کمپانی WAGO  تولید ترمینال های فنری را گسترش داده و موفق به ساخت ترمینال تا سایز    16mm² گردید.

باتوجه به اعتبار بدست آمده و هدف کمپانی WAGO  مبنی بر تولید ترمینال های مقاوم در برابر لرزش و بی نیاز به بازدید های دوره ای که مزیتی نسبت به تمام اتصالات قبلی محسوب می شد ، ترمینال های فنری به یک استاندارد جهانی تبدیل گردید تا جاییکه امروزه بسیاری از کمپانی ها و تولیدکنندگان در حال الگو برداری از محصولات WAGO  می باشند .

در راستای خلق استانداردهای جدید و توسعه آتی کمپانی WAGO  اقدام به تولید محصولاتی نظیر CAGE CLAMP COMPACT (سال 1996 میلادی) جهت استفاده در فضاهای بسیار کوچک ، WAGO POWER CAGECLAMP  (سال 1998 میلادی) جهت هادی های تا سطح مقطع    185mm²  و همچنین ترمینال های با قابلیت PUSH WIRE  کرد.

در ادامه تا سال 2012 کمپانی WAGO  موفق به تولید گستره وسیعی از محصولات الکتریکی ،الکترونیکی و مخابراتی از قبیل انواع کنترلرها با قابلیت برنامه نویسی ، رله ، اپتوکوپلر، مبدل سیگنال، اتصالات ساختمانی ، انواع ترانسدیوسرها ، منابع تغذیه ،ادوات حفاظت در برابر اضافه ولتاژهای الکتریکی، تجهیزات تله کنترل و…گردید.

طراحی و ساخت دقیق ترمینال های فنری (ترمینال فشاری)علاوه بر تضمین داشتن اتصال راحت تر و سریع تر همچنین ضریب اطمینان بیشتری را ارائه می دهد به این دلیل که کیفیت اتصال و سربندی بصورت قابل ملاحظه ای مستقل از مهارت اپراتور می باشد.

امروزه شرکت WAGO تمام نیاز صنعت را بعنوان سرآمد در تکنولوژی اتصال ترمینال فشاری فنری و پیشگام در تکنولوژی اتوماسیون صنعتی پوشش می دهد.

در سال 1977 داستان موفقیت تکنولوژی اتصال فنری  CAGE CLAMP   با مشخصات ” مقاوم در برابر لرزش Vibration-Proof  ، سریع ، اتصالات بدون نیاز به نگهداری و بازدید دوره ای ” شروع شد. امروزه عملکرد مطمئن بسیاری از سیستم ها و دستگاه های صنعتی وابسته به اتصالات قابل اطمینال کمپانی WAGO  می باشد.

 • 1951 اولین ترمینال فنری WAGO
 • 1974 اتصالات WAGO برای داخل Junction Box
 • 1977 Rail-mount Terminal blocks with CAGE CLAMP Connection
 • 1985 ماژول های الکترونیکی قابل نصب بر روی ترمینال های ریلی
 • 1995 سیستم های ورودی / خروجی ماژولار I/O System,750/753, modular I/O system
 • 1998 ترمینال الکتریکی قدرت با تکنولوژی CAGE CLAMP
 • 2003 ترمینال های ریلی فشاری مدل TOPJOB S با تکنولوژی CAGE CLAMP
 • 2006 مبدل های سیگنال Signal Conditioners
 • 2008 تکنولوژی یله کنترل Telecontrol Technology
 • 2010 Touch and control Panel
 • 2014 Splicing Connectors
 • 2015 PFC200 Controller, e!COCPIT-Integrated Engineering
 • 2019 منابع تغذیه
 • 2020 سیستم های اتوماسیون صنعتی پیشرفته WAGO I/O System Advanced

بدین ترتیب امروزه کمپانی WAGO  نامی شناخته شده در تمامی دنیا مباشد و ابداعات و نوآوری های این کمپانی همچنان ادامه دارد.

درباره wagoautomation

wagoautomation به عنوان تأمین کننده محصولات اتوماسیون صنعتی و اجزاء و قطعات الکترونیکی آماده دریافت سفارشات شما در زمینه محصولات شرکت WAGO می باشد. ما بر حسب تجارب و ارتباطات خود با نمایندگی های توزیع و فروش محصولات WAGO در سرتاسر جهان، آمادگی کامل داریم تا کلیه سفارشات، اعم از دریافت اطلاعات، سفارش خرید، استعلام قیمت، خدمات نصب و راه اندازی و نظایر آن را در اختیار مشتریان گرامی قرار داده و در تمامی مراحل ایشان را در بهره گیری از محصولات WAGO همراهی کنیم.

چرا wagoautomation ؟

 گارانتی محصولات ،پشتیبانی بلند مدت، تضمین سطح کیفیت بالای کار و استفاده محصولات و تجهیزات درجه یک